`
  jak zmienić język w lightroomie
  Jak zmienić język w Lightroomie
  Chcesz zmienić język w Lightroomie? W takim razie trafiłaś idealnie, wskakuj! 01 JAK ZMIENIĆ JĘZYK W LIGHTROOMIE Zmiana języka w Lightroomie to baaardzo prosta operacja. Wystarczy, że z menu Edit wejdziesz w Preferences, a następnie w zakładce General...

  czytaj dalej
  rozmowa z Kamilą Borowską
  Rozmowa z Kamilą Borowską
  CASE STUDY to cykl wpisów, w których będę przybliżała Ci kobiety, z którymi spotykam się na lightroomowym kursie. Zobaczysz, że to dokładnie takie same kobiety jak Ty i ja, które sprytnie łączą fotograficzną pasję, dom, pracę,...

  czytaj dalej

ZAPISZ SIĘ NA MÓJ REGU LR NIK

a w każdy środowy poranek podrzucę Ci na maila mega praktyczny lightroomowy tip!

Jak zmienić ekran powitalny w Lightroomie

Jaką masz wersję Lightrooma? Czemu pytam? Bo chcę Ci dzisiaj pokazać jak w prosty sposób możesz zmienić w Lightroomie ekran powitalny. Jeśli lubisz personalizować miejsce, w którym pracujesz i do tego masz wersję przynajmniej 5 – wskakuj!

czytaj dalej

Rozmowa z Joanną Pęciak

CASE STUDY to cykl wpisów, w których będę przybliżała Ci kobiety, z którymi spotykam się na lightroomowym kursie. Zobaczysz, że to dokładnie takie same kobiety jak Ty i ja, które sprytnie łączą fotograficzną pasję, dom, pracę, dzieci i do tego jeszcze osiągają niesamowite rezultaty!

czytaj dalej

Jak zrobić retusz w Lightroomie

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, czy można zrobić retusz w Lightroomie? A jeśli tak, to jak? W takim razie już przestań, bo “uprzejmie donoszę”, że można i to w bardzo prosty sposób. Przygotuj sobie zdjęcie, na którym poćwiczysz tę umiejętność i zaczynamy!

czytaj dalej

Lubisz się uczyć w domowej atmosferze, a efekty nauki chcesz widzieć już po pierwszych lekcjach?

W takim razie wskakuj na kurs on-line „Obróbka w Lightroomie”

od A do Z

#LIGHTROOMJESTFAJNY

Instagram

Pin It on Pinterest